יכולות ויתרונות של מערכת שלנו

תוכנית שותפים לאתר הכרויות

Dateland.co.il - רשת אתרי הכרויות

אנחנו עוזרים לבעלי אתרים להקים שרות הכרויות (white-label) שבו יהיו מאות אלפי פרופילים של משתמשים מרשת אתרי הכרויות שלנו Dateland.co.il. הטמעה ראשונית לוקחת מעט זמן ולא דורשת תחזוקה בעתיד - אנחנו מטפלים בהכל!

פתרון גלובאליפתרון גלובאלי

מערכת שלנו נבנתה כך שהיא כוללת את כל הערים בעולם. לכן הגולשים שלכם יוכלו למצוא התאמות באזור שלהם בכל מקום בעולם

רווחים קבועיםרווחים קבועים

אנחנו בונים יחסים לטווח ארוך עם השותפים. שרות הכרויות באתר לא מייצר הכנסות מיום הראשון אלא לאורך זמן.

איכות100% איכות

כל התמונות וטקסטים עוברים בדיקה ידנית ע"י בודקים מנוסים. לכן אין סכנה שתוכן בעייתי יגיע לאתרכם.

עלייה בכמות הכניסות

נסיון שלנו מראה שאחרי הטמעת שירות הכרויות הכמות של כניסות חוזרות לאתר גדלה. זה קורה בגלל שהגולשים באים לאתרכם לא רק אחרי תכנים רגילים שלכם אלא גם בגלל שרות ההכרויות. בנוסף, כל משתמש באתר הכרויות צופה בממוצע ב 8 פרופילים ולכן נמצא שם הרבה זמן. כל הנ"ל משפר מדדים של האתר שלכם ותורם ל SEO וגיוס מפרסמים.

חשיפות של פרסומות

שרות הכרויות מייצר הרבה חשיפות של דפים ולכן הכנסות מבאנרים הם חלק חשוב מרווחים כוללים. אנחנו מתחלקים בחשיפות האלה עם שותפים ביחס 50/50. השותפים מקבלים שליטה על הפרוסמות ברמה של HTML.

עמלה על שרותים בתשלום

השותפים מקבלים 50% מכל הרווחים שמייצרים המשתמשים שהופנו דרכם. זה כולל תשלום על מנויים וחידושים וגם רכישת מטבעות ווירטואליות שמשמשות לצורך שליחת מתנות ווירטואליות, הדגשה והקפצה של פרופיל ועוד.

יתרון של רשת אתרי הכרויות

בגלל שיש לנו הרבה שותפים ובסיס נתונים אחד, באתר הכרויות החדש שלכם יהיו מאות אלפי משתמשים על ההתחלה. אם הייתם צריכים לעשות את זה לבד מאפס, היה צריך לשפוך תקציבי ענק כדי להגיע לתוצאה דומה.

עובדה - הכרויות זה שירות מבוקש!

זה לא סוד שחיפוש אחרי בן/בת זוג זה אחד הדברים החשובים בחיים שלנו. לכן לא משנה מה האופי של אתרכם - בין אם זה אתר חדשות, פורטל מקומי, פורום או כל סוג אחר - מבקרים שלכם זקוקים לשירות הזה. אז תנו להם אפשרות להכיר בלי לעזוב את אתרכם ואנחנו נדאג לכל השאר.

White-label (התאמת עיצוב)

אנחנו מומחים בלעשות התאמת ערוץ הכרויות לאתר שלכם. העיצוב שלו יהיה זהה והגולשים לא ירגישו משהו זר. ערוץ הכרויות יהפוך להיות חלק אינטגרלי מהאתר שלכם, פשוט מדור נוסף. תוכלו לשים מוני מבקרים בתוכו ולהגדיל כמות הכניסות הכוללת. אנחנו גם בונים עבור השותפים גירסה המותאמת לטלפונים ניידים.

פתרון בעיית מאגר משתמשים התחלתי

שירות כמו הכרויות דורש מאגר פרופילים התחלתי גדול, כדי שגולשים המגיעים לאתר יוכלו למצוא התאמות בעיר שלהם. בעייה זו יוצרת מחסום ולא מאפשרת לבעלי אתרים להתחיל להרוויח. אנחנו פותרים את הבעיה!

הכל על אוטומט

אחרי הטמעת השירות אתם לא תצטרכו להשקיע את זמנכם בתחזוקת האתר. אנחנו מטפלים בהכל: אחסון, תמיכת לקוחות, גבייה, בדיקות תמונות וכו. בכך השותף מקבל שירות הכי טוב בשוק.

הטמעה פשוטה

כדי להתחיל לעבוד איתנו השותף צריך רק להפנות אלינו סאב-דומיין או דומיין ולשים לינקים ובאנרים באתר לפי ההוראות שלנו. זה לוקח מעט זמן ולא דורש שינויים בעתיד.

Nam adipiscing

סטטיסטיקה

בפאנל ניהול של השותף אתם יכולים לראות את כל הנתונים בזמן אמת - הרשמות, הקלקות, רווחים וכו. אנחנו עובדים בצורה הכי שקופה ולא מסתירים מכם שום פרט.

חומרי שיווק

אנחנו מספקים לשותפים כלים שיווקיים כגון דפי נחיתה, באנר אייפריים ועוד. בנוסף, נשמח לייעץ לכם ע"ס הנסיון שלנו מה כדאי לשנות כדי למקסם רווחים.

Nam adipiscing

תשלומים שותפים

התשלומים נעשים פעם בחודש בעזרת העברה בנקאית או פאי פאל. תשלום מינימלי הינו 200 ש"ח.

תנאים מיוחדים לשותפים איסטרטגיים

אנחנו מזמינים לשת"פ פורטלים גדולים וחברות פירסום ומדיה. בעזרתנו תוכלו למקסם רווחים שלכם.

אתר מותאם עבור טלפונים ניידים

כשהמשתמים פותחים את האתר מטלפון נייד הם יכולים לבחור בגירסה יותר פשוטה ומהירה המותאמת לטלפונים ניידים. יחד עם זאת, יש בה את כל הנדרש - הרשמה, התכתבות, שליחת מתנות, אפשרות לשלם עבור מנוי וכו

הרשמה מהירה

עשינו תהליך הרשמה פשוט ככל שניתן - טופס הרשמה כולל מינימום שדות חובה. יש גם הרשמה מיידית דרך פייסבוק (אנחנו לא מפרסמים שום מידע על הקיר של משתמשים).

ממשק אינטואיטיבי

הממשק שלנו מספק למשתמשים חווית שימוש פשוטה ונוחה. בפרט, יש לנו הרבה משתמשים של גיל הזהב שמנצלים בהצלחה את כל היכולות של המערכת. בעיינו זה סימן איכות. אנחנו מקשיבים לפידבק של המשתמשים ומשפרים את הממשק כל הזמן.

GEO targeting בכל העולם

בגלל הגלובאליות של המערכת שלנו אנחנו יכולים לזהות מיקום של המשתמש ולהציע לו התאמות בהתאם לאזור חיפושים שלו. כמובן שמשתמש תמיד יכול לשנות הגדרות חיפוש באופן ידיני.

תמונות ענקיות וסרטוני ווידאו

אנחנו בנינו מערכת כך שלתמונות יש חשיובות גדולה והן מוצגות אנחנו יודעים שתמונה זה אחד הגורמים המכריעים ביצירת סימפטיה הדדית. לכן התמונות באתר הן בגודל ענק ובאיכות טובה. כמן כן, המשתמשים יכולים להקליט סרטון ווידאו של עצמם ולצפות בסרטוני ווידאו של אחרי.

מאגר משתמשים אחיד

המשתמשים מעריכים את העובדה שכרטיס שלהם מקבל חשיפה מירבית בכל רשת האתרים, אי אפשר לקבל חשיפה כזאת באתר מבודד. בצורה כזאת משתמשים יכולים למצוא בן/בת זוג במהירות המירבית.

חיפוש מתקדם

חיפוש מורחב מאפשר למצוא מבין מאות אלפי משתמשים את ההתאמה המדוייקת ע"פ מגוון פרמטרים כמו השכלה, מקבוע, תחביבים משותפים, מאה חיצוני ועוד

הקפצת כרטיס

ככל שמשתמשים חדשים נרשמים למערכת כך כרטיסים ישנים יורדים למטה בתוצאת החיפוש. משתמשים יכולים להקפיץ את כרטיסם למעלה ולמשוך תשומת לב.

הדגשת כרטיס

כל הכרטיסים נראים דומים בתוצאות החיפוש. בעזרת שירות הדגשת כרטיס אפשר להבליט כרטיס ולקבל יותר צפיות. כמו כן, משתמשים יכולים לשנות עיצוב של כרטיסם. באתר קיים גם שרות של "להכיר הים" - זו גלריית תמונות של אנשים שפנויים לדייט באותו יום.

איכות השירות ופרטיות

פרטים אישיים של המשתמשים מוגנים היטב במערכות מאובטחות שלנו. מסננים פשוטים ויעילים מאפשרים לחסום פניות לא רלוונטיות ולא רצויות. בדיקה ידנית של תמונות, טקסטים וסרטוני ווידאו מבטיחים רמת איכות ואמינות גבוהה של המאגר.

קבלת התאמות חדשות חינם

כל משתמש יכול להגדיר קבלת התאמות חדשות ישירות למייל. שירות זה ניתן בחינם וחוסך זמן - אין צורך להכנס כל הזמן לאתר אלא רק כשיש התאמות רלוונטיות.