תקנון שותפים

תקנון הצטרפות לשירות ההודעות של https://dateland.co.il מסכם את ההתחייבויות בין מפעילת השירות לבין הלקוח (להלן "הלקוח/המשתמש"). הצטרפות הלקוח לשירות ההכרויות מאשרת את הסכמתו עם התקנון.

לקוח המצטרף לשירות ההכרויות:

1.1 מתחייב שהוא מעל גיל 18.
1.2 קרא והסכים עם תנאי התקנון.
1.3 אחראי באופן אישי על תוכן הנתונים שהוא מפרסם באתר, על פרטיות ושמירת הנתונים הנחוצים להרשמתו לשירות ההודעות.
1.4 מבין שהאתר יכול להכיל תוכן המיועד רק ללקוחות מעל גיל 18.
1.5 מתחייב לעשות שימוש בשירות ההודעות כחוק.
1.6 מתחייב לא לפרסם בפומבי כתובות דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, קישורים ושאר פרטי קשר.
1.7 מתחייב לא להשתמש במילות גנאי, קללות, עלבונות, דברי פורנוגרפיה, דברי אימה, טרור או אלימות וכל דבר אחר שלא כחוק.
1.8 מתחייב לא להטריד משתמשים אחרים, לא להציק ולא לנסות לחדש את הקשר במידה ולקוחות אחרים לא מעונינים בכך, לא לשדך.
1.9 מתחייב לא לעשות שום עסקאות בלי הסכמתה של מפעילת השירות, לא להציע לעשות עסקאות עבודה או שירותים, לא להשתמש באתר כאמצעי פרסום או דברי פרופגנדה.
1.10 מוסר למפעילת השירות בלעדיות לפרסום, חידוש ושינוי נתונים המועלים ע"י לקוח לאתר או מסורים בכל דרך אנלוגית אחרת, כך שלכל אחד יש גישה אליהם באופן אינטראקטיבי בכל זמן נתון ומכל מקום (זכות לפרסום פומבי).

מפעילת השירות שומרת לעצמה זכות:

2.1 לבצע שינוים באתר.
2.2 לספק שירותים בחינם ובתשלום ללקוחות (להלן "שירותים")
2.3 להכניס שינויים בתקנון באופן חד-צדדי.
2.4 לבצע שינויים בשירותים, תוקפם ומחירם.
2.5 למחוק או לבצע שינויים בפרטים המסורים ע"י לקוח במידה והם לא עונים לדרישות התקנון, עושים נזק למפעילת השירות או לצד שלישי.
2.6 לעשות שימוש בפרטי לקוח ובדברים המסורים ע"י לקוח למפעילת השירות ונמצאים בצפייה פומבית למטרת פרסום או מסירת נתונים לאתרים חיצוניים (צד ג') ללא התרעה מראש.

מפעילת השירות לא אחראית:

3.1 על גרימת כל נזק או איבוד מידע שנוצר עקב שימוש בשירות ההודעות, בין היתר בשימוש בתקשורת סלולרית או בטלקומוניקציות אחרות.
3.2 על אמינות, תוכן ודיוק נתונים המפורסמים ע"י משתמש.
3.3 על הפרעת זכויות היוצרים או כל זכות אחרת של צד שלישי דרך פרסום מידע באתר הלא תואם לחוק ע"י משתמש או מסירת מידע למפעילת השירות בכל דרך אחרת.

תשלומי רשות לשירותים הניתנים בתשלום באתר:
4.1.2 "הקפצת הכרטיס" – הודעת טקסט חד-פעמית בעלות של {$card_up_sms_cost} ₪, הנשלחת ע"י משתמש במטרה להקפיץ למעלה את הפרופיל שלו או של משתמש אחר ובכך לעלות את מספר הביקורים בפרופיל.
4.1.3 "הבלטת הכרטיס" - הודעת טקסט חד-פעמית בעלות של {$card_bold_sms_cost} ₪, הנשלחת ע"י המשתמש במטרת להדגיש את הפרופיל שלו או של משתמש אחר למשך 24 שעות ובכך לעלות את מספר הביקורים בפרופיל.

שירותים בתשלום - מסלול גבייה באמצעות כרטיס האשראי (כל הסכומים כוללים מע"מ ומחוייבים דרך חשבון כרטיס האשראי של המנוי)
4.2.1 הלקוח יכול לבחור באחד מהמסלולים הבאים: מנוי חודשי בעלות של 99 ₪, מנוי לשלושה חודשים בעלות של 237 ₪, מנוי לשישה חודשים בעלות 354 ₪, או מנוי שנתי בעלות 468 ₪.
4.2.2 עם תום תקופת המנוי, המסלול הופך לחודשי בעלות 99 ₪ ומתחדש אוטומטית. הלקוח יכול לבטל את החידוש האוטומטי בכל רגע באופן עצמאי או בעזרת שירות הלקוחות.

תשלום ע"י שיחת טלפון
4.3.1 מנוי חודשי בעלות: 99 ₪

תשלום דרך הפייפאל
4.4.1 הלקוח יכול לבחור באחד מהמסלולים הבאים: מנוי חודשי בעלות של $26, מנוי לשלושה חודשים בעלות של $60, מנוי לשישה חודשים בעלות $84, או מנוי שנתי בעלות $120.
4.4.2 עם תום תקופת המסלול הופך לחודשי בעלות $26 ומתחדש אוטומטית. הלקוח יכול לבטל את החידוש האוטומטי בכל רגע באופן עצמאי באתר פייפל או בעזרת שירות הלקוחות.

תשלום במזומן באמצעות העברה בנקאית.
4.5.1 הלקוח יכול לבחור באחד מהמסלולים הבאים: מנוי חודשי בעלות של 99 ₪, מנוי לשלושה חודשים בעלות של 237 ₪, מנוי לשישה חודשים בעלות 354 ₪, או מנוי שנתי בעלות 468 ₪

תשלום במזומן בכל סניף דואר ישראל (מזומן בזמן).
4.6.1 הלקוח יכול לבחור באחד מהמסלולים הבאים: מנוי חודשי בעלות של 99 ₪, מנוי לשלושה חודשים בעלות של 237 ₪, מנוי לשישה חודשים בעלות 354 ₪, או מנוי שנתי בעלות 468 ₪

ביטול השרות:

במידה והמשתמש מעוניין להפסיק את המנוי במהלך תקופת ההתקשרות, ניתן לעשות זאת באחת מהדרכים הבאות:

5.1 להכנס לפרופיל האישי באתר, לדף של "הגדרות" ולמחוק את החשבון
5.2 לפנות לשירות הלקוחות של האתר דרך דף יצירת קשר, למסור פרטים מזהים ולבקש למחוק את חשבון

בשל העובדה שאפשרות השימוש באתר כמנוי, ובכלל זה הגישה למאגר המידע הממוחשב של האתר, מוענקת ללקוח עם רכישת המנוי, לא תהא זכאי להחזר, מלא או חלקי, של דמי המנוי במידה והינך מפסיק ביוזמתך את המנוי שלך או את חברותך באתר. יחד עם זאת, החברה שומרת לעצמה את הזכות להשיב לך או לזכות אותך באופן מלא או חלקי, בדמי המנוי היחסיים, לפי שיקול דעתה הבלעדי.

על פי הוראות הדין, הביטול ייכנס לתוקפו בתוך 3 ימי עסקים מקבלת הודעת הביטול.

לא יינתן החזר לרוכש מנוי אשר המנוי שלו הופסק עקב הפרה של תנאי השימוש בשירות. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את עלות המנוי מעת לעת. עדכון תעריפים אחרון נעשה ב 29/05/2012. לעדכון זה אין כח רטרואקטיבי, כלומר לקוחות שרכשו מנוי לפני תאריך הנ"ל ימשיכו לשלם ע"פ אותם תעריפים שהיו לפני העדכון.