למה להמציא גלגל מחדש ?

אפילו סקריפט טוב לא יהפוך אתר הכרויות ריק שלכם למוצלח!


אם אתם מחפשים סקריפט מוכן של אתר הכרויות ב PHP או ASP או מערכת ניהול תוכן עם מודול הכרויות, כנראה אתם רוצים להתחיל אתר הכרויות חדש. אבל איך אתם הולכים לפתור בעיה הכי קריטית של כמות משתמשים מינימלית שנדרשת כדי להפוך אתר הכרויות שלכם לאטרקטיבי ? הרי אם אתר שלכם יהיה ריק, אפיול סקריפט טוב לא יציל את המב. אנחנו מציעים בחינם פתרון White-Label אשר פותר את הבעיה הזאת בדיוק. רשת שלנו כוללת עשרות אתרים וכל יום היא מתמאלת בפרופילים חדשים. אתם בתור שותף יכולים להוסיף תיוארים (META) וגם מובני מבקרים. אז אל תבזבזו זמן וכסף על סקריפט מוכן - במקום זה תשתמשו בחינם בפתרון שלנו ותתרכזו בדבר הכי חשוב - קידום וקבלת תשלומים!

עלייה בכמות הכניסות

נסיון שלנו מראה שאחרי הטמעת שירות הכרויות הכמות של כניסות חוזרות לאתר גדלה. זה קורה בגלל שהגולשים באים לאתרכם לא רק אחרי תכנים רגילים שלכם אלא גם בגלל שרות ההכרויות. בנוסף, כל משתמש באתר הכרויות צופה בממוצע ב 8 פרופילים ולכן נמצא שם הרבה זמן. כל הנ"ל משפר מדדים של האתר שלכם ותורם ל SEO וגיוס מפרסמים.

חשיפות של פרסומות

שרות הכרויות מייצר הרבה חשיפות של דפים ולכן הכנסות מבאנרים הם חלק חשוב מרווחים כוללים. אנחנו מתחלקים בחשיפות האלה עם שותפים ביחס 50/50. השותפים מקבלים שליטה על הפרוסמות ברמה של HTML.

עמלה על שרותים בתשלום

השותפים מקבלים 50% מכל הרווחים שמייצרים המשתמשים שהופנו דרכם. זה כולל תשלום על מנויים וחידושים וגם רכישת מטבעות ווירטואליות שמשמשות לצורך שליחת מתנות ווירטואליות, הדגשה והקפצה של פרופיל ועוד.

יתרון של רשת אתרי הכרויות

בגלל שיש לנו הרבה שותפים ובסיס נתונים אחד, באתר הכרויות החדש שלכם יהיו מאות אלפי משתמשים על ההתחלה. אם הייתם צריכים לעשות את זה לבד מאפס, היה צריך לשפוך תקציבי ענק כדי להגיע לתוצאה דומה.

עובדה - הכרויות זה שירות מבוקש!

זה לא סוד שחיפוש אחרי בן/בת זוג זה אחד הדברים החשובים בחיים שלנו. לכן לא משנה מה האופי של אתרכם - בין אם זה אתר חדשות, פורטל מקומי, פורום או כל סוג אחר - מבקרים שלכם זקוקים לשירות הזה. אז תנו להם אפשרות להכיר בלי לעזוב את אתרכם ואנחנו נדאג לכל השאר.

White-label (התאמת עיצוב)

אנחנו מומחים בלעשות התאמת ערוץ הכרויות לאתר שלכם. העיצוב שלו יהיה זהה והגולשים לא ירגישו משהו זר. ערוץ הכרויות יהפוך להיות חלק אינטגרלי מהאתר שלכם, פשוט מדור נוסף. תוכלו לשים מוני מבקרים בתוכו ולהגדיל כמות הכניסות הכוללת. אנחנו גם בונים עבור השותפים גירסה המותאמת לטלפונים ניידים.

פתרון בעיית מאגר משתמשים התחלתי

שירות כמו הכרויות דורש מאגר פרופילים התחלתי גדול, כדי שגולשים המגיעים לאתר יוכלו למצוא התאמות בעיר שלהם. בעייה זו יוצרת מחסום ולא מאפשרת לבעלי אתרים להתחיל להרוויח. אנחנו פותרים את הבעיה!

הכל על אוטומט

אחרי הטמעת השירות אתם לא תצטרכו להשקיע את זמנכם בתחזוקת האתר. אנחנו מטפלים בהכל: אחסון, תמיכת לקוחות, גבייה, בדיקות תמונות וכו. בכך השותף מקבל שירות הכי טוב בשוק.

הטמעה פשוטה

כדי להתחיל לעבוד איתנו השותף צריך רק להפנות אלינו סאב-דומיין או דומיין ולשים לינקים ובאנרים באתר לפי ההוראות שלנו. זה לוקח מעט זמן ולא דורש שינויים בעתיד.

Nam adipiscing

סטטיסטיקה

בפאנל ניהול של השותף אתם יכולים לראות את כל הנתונים בזמן אמת - הרשמות, הקלקות, רווחים וכו. אנחנו עובדים בצורה הכי שקופה ולא מסתירים מכם שום פרט.

חומרי שיווק

אנחנו מספקים לשותפים כלים שיווקיים כגון דפי נחיתה, באנר אייפריים ועוד. בנוסף, נשמח לייעץ לכם ע"ס הנסיון שלנו מה כדאי לשנות כדי למקסם רווחים.

Nam adipiscing

תשלומים שותפים

התשלומים נעשים פעם בחודש בעזרת העברה בנקאית או פאי פאל. תשלום מינימלי הינו 200 ש"ח.

תנאים מיוחדים לשותפים איסטרטגיים

אנחנו מזמינים לשת"פ פורטלים גדולים וחברות פירסום ומדיה. בעזרתנו תוכלו למקסם רווחים שלכם.